Popis produktu

Podrobný popis výrobku GS Extra Strong Multivitamin 50+ tbl.90+30 2017

Doplněk stravy GS Extra Strong Multivitamin 50+ obsahuje komplexní a vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek (ženšen sibiřský, ginkgo biloba), jejichž obsah je řizpůsoben potřebám osob po 50. roce života. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje tvorbu kolagenu. Vitamíny skupiny B se podílejí na přeměně živin a získávání energie z nich, podporují správnou funkci nervového systému a psychických funkcí. Vyvážené množství fosforu, hořčíku, manganu a jódu podporuje získávání energie a posiluje pocit svěžesti. Z minerálních látek jsou dále velmi důležité selen a zinek, neboť podporují správnou činnost imunitního systému a chrání buňky před oxidačním sresem. Pro udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů jsou potřebné zejména zinek, biotin, beta-karoten a vitamíny A a C. Železo, kyselina listová a vitamin B12 jsou zvlášť důležité pro tvorbu červených krvinek, které přenášejí kyslík. K udržení zdravého zraku přispívá vitamin A, v přípravku doplňovaný účinkem beta-karotenu a luteinu, který se přirozené vyskytuje v očích. Je soustředěn ve žluté skvrně, důležité části sítnice. Ženšen sibiřský podporuje celkovou sěžest a vitalitu. Extrakt ginkgo biloba přispívá ke správnému prokrvení mozku i ostatních tkání našeho těla. Podporuje paměť, schopnost soustředit se a další rozumové funkce. Podporuje přívod krve do končetin a zajišťuje tak tkáním vydatný přístup živin a možnost odplavení škodlivých látek.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe při jídle a zapijte ji dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek GS Extra Strong Multivitamin 50+ je vhodné užívat dlouhodobě.

Přípravek není určen dětem do 12 let, těhotným a kojícím ženám.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek neobsahuje cukr, lepek, laktózu.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje vitamin A 800 μg, beta-karoten 0,4 mg, vitamin E 18 mg, vitamin C 120 mg, vitamin B1 1,65 mg, vitamin B2 2,1 mg, vitamin B6 2,1 mg, vitamin B12 3 μg, vitamin D3 5 μg, vitamin K 30 μg, biotin 75 μg, niacin 24 mg, kyselina listová 300 μg, kyselina pantothenová 9 mg, vápník 162 mg, fosfor 125 mg, jód 100 μg, železo 2,1 mg, zinek 5 mg, hořčík 100 mg, měď 0,5 mg, mangan 2 mg, chrom 40 μg, molybden 50 μg, selen 30 μg, ženšen sibiřský – extrakt z kořene (10:1) 100 mg, ginkgo biloba – extrakt z listů (24 % glykosidů, 6 % terpenolaktonů) 40 mg, lutein 1 mg, hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokrystalickou celulózu, maltodextrin, stearan hořečnatý, hydroxypropylmethylcelulózu, oxid titaničitý, oxid železitý.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 260,00 Kč / 100 kusů(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!