Popis produktu

Podrobný popis výrobku GS Eladen cps.60+30 dárek

Základem vlasů i nehtů je bílkovina keratin, která se skládá z aminokyselin.  Pro pevnost, kvalitu a krásu vlasů a nehtů jsou pak nejdůležitější aminokyseliny s obsahem síry – cystein a methionin. Keratin se tvoří ve speciálních buňkách vlasového váčku a nehtového lůžka – keratinocytech. Jejich základní funkcí je neustálá obnova a růst vlasů, nehtů i pokožky. Keratinocyty jsou buňky, které se rychle dělí, a proto jsou vysoce citlivé na nedostatek výživových složek, zejména vitaminů a minerálů. Právě nedostatek těchto látek mívá často za následek zhoršenou kvalitu vlasů, nehtů a pleti. Přípravek GS Eladen obsahuje speciální kombinaci esenciálních aminokyselin cysteinu a methioninu, vitaminů a minerálů – Keratine Activating Formula®. Obsahuje esenciální aminokyseliny cystein a methionin. Vitamín A a biotin přispívají k udržení dobrého stavu pokožky, biotin je navíc důležitý i pro dobrý stav nehtů. Vitamíny skupiny B (kyselina pantothenová, kyselina listová, niacin, thiamin, riboflavin, pyridoxin) jsou potřebné pro látkovou výměnu všech buněk lidského těla, včetně pleti, vlasových kořínků i nehtového lůžka. Vitamín E a zinek působí jako antioxidanty a chrání tak buňky před škodlivým vlivem volných radikálů. Zinek je důležitý minerál, který je nezbytný pro správnou činnost pleti a příznivě ovlivňuje stav vlasů a nehtů. Měď se jako stopový prvek podílí na tvorbě kožního pigmentu melaninu. Přispívá tedy k udržení normální barvy vlasů. Železo je důležitou součástí červených krvinek, v nichž se podílí na přenosu kyslíku do všech tkání lidského těla. Přípravek GS Eladen je obohacený o výtažek z přesličky, který je bohatým zdrojem křemíku. 

Jak ho užívat?

Užívejte 1-2 kapsle denně, nejlépe během jídla. Vždy dobře zapijte dostatečným množstvím tekutiny. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek GS Eladen je vhodný k dlouhodobému užívání. Přípravek nepodávejte dětem do 12 let. 

Co obsahuje? 

Jedna kapsle obsahuje L-cystin 75 mg, L-methionin 150 mg, extrakt z přesličky (extrakt 10:1) 50 mg (odpovídá 3,5 mg křemíku), biotin 0,15 mg, kyselinu pantothenovou 10 mg, kyselinu listovou 0,4 mg, niacin 6 mg, vitamin B1 (thiamin) 1 mg, vitamin B2 (riboflavin) 1 mg, vitamin B6 (pyridoxin) 1 mg, vitamin A (retinol) 0,4 mg, vitamin E (tokoferol alfa) 10 mg, železo 2 mg, zinek 3 mg, měď 0,5 mg, kyselinu paraaminobenzoovou 20 mg a pomocné látky sójový olej, palmový olej, kokosový olej, včelí vosk žlutý, želatinu, glycerol, železitou žluť, oxid titaničitý, hlinitokřemičitan draselný.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 4,27 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!