Popis produktu

Podrobný popis výrobku GS Dormian Rapid cps.40

Přípravek GS Dormian Rapid obsahuje extrakty z kozlíku, chmele, meduňky a mučenky pro řešení problémů s usínáním a nespavostí. Tato speciální kombinace navozuje rychlejší a příjemnější usínání, zlepšuje kvalitu spánku, snižuje probouzení během noci a napomáhá celkovému zklidnění a relaxaci. Kapsle GS Dormian Rapid se po spolknutí velmi rychle rozpadají a zajišťují uvolnění účinných látek do 4 minut. tablety neobsahují cukr, laktózu a lepek.

Jak ho používat? 

Užívejte dle potřeby 1 kapsli před spaním. Při prvním užití se doporučuje užít tabletu večer ½ hodiny před spaním. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že kvalitní spánek je vhodné podpořit také režimovými opatřeními. V odpoledních a večerních hodinách nepijte nápoje s obsahem kofeinu, tedy například kávu, černý a zelený čaj nebo kolové a energetické nápoje. Nekuřte a nejezte těžká jídla. Před spaním necvičte a snažte se vyhnout situacím, které by Vás mohli rozrušit. Do postele neuléhejte, pokud se necítíte unavení. Vyhněte se pospávání během dne, uléhejte a vstávejte pokud možno vždy přibližně ve stejnou dobu, a to i o víkendu. Snažte se minimalizovat hluk a světlo a zajistit vhodnou teplotu v místnosti, kde spíte.  

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje 500 mg kozlíku lékařského (odpovídá 100 mg extraktu z kořene), 50 mg meduňky lékařské (extrakt z natě), 25 mg chmele otáčivého (extrakt z šištic), 25 mg mučenky pletní (extrakt z natě) a dále pomocné látky: želatinu, glycerol, rýžovou mouku, mastek, křemičitan vápenatý, stearan hořečnatý, oxid titaničitý. 

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 3,80 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!