Popis produktu

Podrobný popis výrobku GS Condro Diamant tbl.120 dárek 2019

Doplněk stravy GS Condro Diamant obsahuje v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu a Diamant Fortescin. Glukosamin sulfát v garantované kvalitě Clini-Q® je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce. Speciální komplex Diamant Fortescin® je komplex účinné látky aescinu v denní dávce 40 mg a vitaminu C. Aescin přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Tablety neobsahují cukr, lepek a laktózu.

Pro koho je určeno?

  • sportovce – aktivní i rekreační
  • starší osoby
  • lidi zatěžující klouby – těžce pracující, lidé s nadváhou

Jak ho užívat?

Užívejte 1× denně 2 tablety nebo 2 × denně 1 tabletu, s jídlem nebo po jídle. Tabletu spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. V případě potřeby můžete tablety drtit i půlit. Přípravek se doporučuje užívat dlouhodobě, minimálně 2 měsíce. Kúru je vhodné během roku 2–3 x zopakovat. Tablety můžete užívat i trvale, zejména pokud jsou vaše klouby silně namáhány. Dětem od 12 let podávejte 1 tabletu denně.

Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje 1061,3 mg krystalického glukosamin sulfátu 2KCl (odpovídá 800 mg čistému glukosamin sulfátu Clini-Q®), 20 mg aescinu, 6 mg vitaminu C, celulózu, sodnou sůl kroskarmelózy, stearan hořečnatý, kyselinu stearovou, oxid křemičitý, hydroxypropylmethylcelulózu, talek, barvivo (E 171, E 133).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 5,39 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!