Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Geladrink plv.280g jahoda

Kloubní výživa Geladrink obsahuje kolagenní peptidy Gelita, vitamin C, vápník a hořčík. Kolagenní peptidy Gelita jsou naštěpené fragmenty kolagenu, který je přirozenou součástí lidského organizmu, ve vysoké míře je zastoupen v pohybovém aparátu (kosti, chrupavky a klouby) a podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především její pevnost a pružnost. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vápník má vliv na udržení zdravých kostí a zubů, podporuje normální funkci svalů a přenos nervových vzruchů, přispívá k normální srážlivosti krve. Hořčík je v těle důležitý pro udržení zdravých kostí a zubů, pro správnou funkci svalů, dále přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a v neposlední řadě také k normální činnosti nervové soustavy. Geladrink je vhodný pro lidi, kteří namáhají či přetěžují svůj pohybový aparát fyzickou prací, sportem, nadměrným nebo naopak nedostatečným pohybem, sedavým zaměstnáním, nadváhou či nošením těžkých břemen a také pro seniory. Neobsahuje lepek. Obsahuje cukr a sladidlo.

Jak ho užívat?

Dospělí a děti od 12 let užívají 1 odměrku (10 g prášku) 1 × denně. Děti od 3 do 12 let užívají ½ odměrky (5g prášku) 1 × denně. Prášek rozmíchejte ve sklenici vody a vypijte. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek užívejte 2 - 3 měsíce, započatou kúru nepřerušujte. Kúru se doporučuje opakovat 3 × ročně. Pro maximální efekt dbejte na dostatečný denní přísun čisté vody.

Přípravek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud užíváte lék na ředění krve Warfarin, bez porady s lékařem můžete užívat přípravky Geladrink a Geladrink Fast. Pokud jste si zvolili přípravky Geladrink Forte, Geladrink Plus, Geladrink Artrodiet, Geladrink Ferritin či Calcidrink, o užívání se nejprve poraďte s lékařem, neboť tyto přípravky mohou změnit srážlivost krve a bude třeba upravit dávkování Warfarinu či jiného léku.

Co obsahuje?

Denní dávka (10 g prášku) obsahuje hydrolyzovaný kolagen typu I, II, III (kolagenní peptidy Gelita) 9200 mg (z toho 1049 mg 4-hydroxyprolinu), vitamin C 80 mg, vápník 19 mg, hořčík 7,7 mg. Dále pomocné látky: fruktózu (0,2 g v denní dávce), kyselinu citronovou, aroma, oxid hořečnatý, přírodní barviva (beta-karoten, betanin z červené řepy), sukralosu (sladidlo).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 2 310,71 Kč / 1 kg
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!