Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Geladrink Plus pomeranč 340g

Kloubní výživa Geladrink Plus obsahuje kolagenní peptidy Gelita, organicky vázanou síru, biotin, vitamíny a minerály. Kolagenní peptidy Gelita jsou naštěpené fragmenty kolagenu, který je přirozenou součástí lidského organizmu, ve vysoké míře je zastoupen v pohybovém aparátu (kosti, chrupavky a klouby) a podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především její pevnost a pružnost. Glukosaminsulfát a chondroitinsulfát jsou látky tělu vlastní, které jsou součástí mezibuněčné hmoty chrupavky, obsahuje organicky vázanou síru. MSM (methylsulfonylmethan) obsahuje organicky vázanou síru, která je součástí kolagenu a je odpovědná za pevnost a stabilitu kolagenních molekul. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vápník má vliv na udržení zdravých kostí a zubů, podporuje normální funkci svalů a přenos nervových vzruchů, přispívá k normální srážlivosti krve. Hořčík je v těle důležitý pro udržení zdravých kostí a zubů, pro správnou funkci svalů, dále přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a v neposlední řadě také k normální činnosti nervové soustavy. Geladrink Plus je vhodný pro lidi, kteří namáhají či přetěžují svůj pohybový aparát fyzickou prací, sportem, nadměrným nebo naopak nedostatečným pohybem, sedavým zaměstnáním, nadváhou či nošením těžkých břemen a také pro seniory. Neobsahuje lepek. Obsahuje sladidlo.

Jak ho užívat?

Dospělí a děti od 12 let užívají 1 odměrku (12 g prášku) 1 × denně. Děti od 3 do 12 let užívají necelé ½ odměrky (5g prášku) 1 × denně. Prášek rozmíchejte ve sklenici vody a vypijte. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek užívejte 2 - 3 měsíce, započatou kúru nepřerušujte. Kúru se doporučuje opakovat 3 × ročně. Pro maximální efekt dbejte na dostatečný denní přísun čisté vody.

Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud užíváte lék na ředění krve Warfarin, bez porady s lékařem můžete užívat přípravky Geladrink a Geladrink Fast. Pokud jste si zvolili přípravky Geladrink Forte, Geladrink Plus, Geladrink Artrodiet, Geladrink Ferritin či Calcidrink, o užívání se nejprve poraďte s lékařem, neboť tyto přípravky mohou změnit srážlivost krve a bude třeba upravit dávkování Warfarinu či jiného léku.

Co obsahuje?

Denní dávka (12 g prášku) obsahuje hydrolyzovaný kolagen typu I, II, III (kolagenní peptidy Gelita) 9500 mg (z toho 1083 mg 4-hydroxyprolinu), glukosaminsulfát 2KCl 200 mg, chondoirinsulfát 100 mg, MSM (methylsulfonylmethan) 100 mg, vápník 84 mg, hořčík 30 mg, mangan 1 mg, měď 1000 µg, vitamin C 80 mg, vitamin B6 1 mg, biotin 300 µg. Dále pomocné látky: kyselinu citronovou, pektin, přírodní barviva (beta-karoten), aroma, oxid hořečnatý, maltodextriny, sukralosu (sladidlo).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 1 970,59 Kč / 1 kg
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!