Popis produktu

Podrobný popis výrobku Geladrink Fast cps.360

Kloubní výživa Geladrink Fast obsahuje kolagenní peptidy Gelita, extrakt Boswellia serrata, ostropestřec mariánský, vitamin C a antioxidanty. Kolagenní peptidy Gelita jsou naštěpené fragmenty kolagenu, který je přirozenou součástí lidského organizmu, ve vysoké míře je zastoupen v pohybovém aparátu (kosti, chrupavky a klouby) a podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především její pevnost a pružnost. Boswellia Serrata extrakt pochází z pryskyřice kůry stromu Boswellia serrata, která je více než 5000 let používána ajurvédskou vědou, přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů a střev. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamíny B6, B12 a kyselina listová přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu. Geladrink Fast je vhodný pro lidi, kteří namáhají či přetěžují svůj pohybový aparát fyzickou prací, sportem, nadměrným nebo naopak nedostatečným pohybem, sedavým zaměstnáním, nadváhou či nošením těžkých břemen a také pro seniory. Neobsahuje lepek.

Jak ho užívat?

Dospělí a děti od 12 let užívají 6 kapslí 2 × denně nebo 12 kapslí 1 × denně. Děti od 3 do 12 let užívají 3 kapsle 2 × denně nebo 6 kapslí 1 × denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. Přípravek užívejte 2 - 3 měsíce, započatou kúru nepřerušujte. Kúru se doporučuje opakovat 3 × ročně. Pro maximální efekt dbejte na dostatečný denní přísun čisté vody.

Přípravek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud užíváte lék na ředění krve Warfarin, bez porady s lékařem můžete užívat přípravky Geladrink a Geladrink Fast. Pokud jste si zvolili přípravky Geladrink Forte, Geladrink Plus, Geladrink Artrodiet, Geladrink Ferritin či Calcidrink, o užívání se nejprve poraďte s lékařem, neboť tyto přípravky mohou změnit srážlivost krve a bude třeba upravit dávkování Warfarinu či jiného léku.

Co obsahuje?

Denní dávka (12 kapslí) obsahuje hydrolyzovaný kolagen typu I, II, III (kolagenní peptidy Gelita) 4750 mg ( z toho 542 mg 4-hydroxyprolinu), Boswellia serrata 900 mg, Ostropestřec mariánský extrakt 50 mg, vitamin B6 2 mg, vitamin B12 6 µg, kyselinu listovou 400 µg, vitamin C 100 mg, vitamin E 70 mg, selen 70 µg, měď 1000 µg. Dále pomocné látky: stearan hořečnatý, želatinu, oxid titaničitý (barvivo).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 230,56 Kč / 100 kusů
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!