Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Geladrink Artrodiet kapsle cps.360

Kloubní výživa Geladrink Artrodiet obsahuje kolagenní peptidy Gelita, ostropestřec mariánský, vitamin C, antioxidanty a vitamíny upravující metabolismus homocysteinu. Kolagenní peptidy Gelita jsou naštěpené fragmenty kolagenu, který je přirozenou součástí lidského organizmu, ve vysoké míře je zastoupen v pohybovém aparátu (kosti, chrupavky a klouby) a podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především její pevnost a pružnost. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin D má v těle vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, je důležitý pro podporu kostí a zubů. Vitamíny B6, B12 a kyselina listová přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu. Geladrink Artrodiet je vhodný pro lidi, kteří namáhají či přetěžují svůj pohybový aparát fyzickou prací, sportem, nadměrným nebo naopak nedostatečným pohybem, sedavým zaměstnáním, nadváhou či nošením těžkých břemen a také pro seniory. Neobsahuje lepek.

Jak ho užívat?

Dospělí a děti od 10 let užívají 9 kapslí 1 × denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe vody. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek užívejte 2 - 3 měsíce, započatou kúru nepřerušujte. Kúru se doporučuje opakovat 3 × ročně. Pro maximální efekt dbejte na dostatečný denní přísun čisté vody.

Přípravek není určen pro děti do 10 let, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud užíváte lék na ředění krve Warfarin, bez porady s lékařem můžete užívat přípravky Geladrink a Geladrink Fast. Pokud jste si zvolili přípravky Geladrink Forte, Geladrink Plus, Geladrink Artrodiet, Geladrink Ferritin či Calcidrink, o užívání se nejprve poraďte s lékařem, neboť tyto přípravky mohou změnit srážlivost krve a bude třeba upravit dávkování Warfarinu či jiného léku.

Co obsahuje?

Denní dávka (9 kapslí) obsahuje hydrolyzovaný kolagen typu I, II, III (kolagenní peptidy Gelita) 4100 mg ( z toho 467 mg 4-hydroxyprolinu), Arvensil (extrakt přesličky rolní) 270 mg, extrakt zeleného čaje 50 mg, extrakt Ostropestřce mariánského 50 mg, vitamin B6 2 mg, vitamin B12 6 µg, kyselinu listovou 400 µg, biotin 150 µg, vitamin C 80 mg, vitamin D 5 µg, vitamin E 55 mg, selen 55 µg, zinek 15 mg. Dále pomocné látky: želatinu, oxid titaničitý (barvivo).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 197,22 Kč / 100 kusů
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!