Popis produktu

Podrobný popis výrobku GelActiv Proteo-Enzyme Q tbl.130+30Zdarma Ván2016

GelActiv Proteo-Enzyme Q je přípravek obsahující Glukosamin sulfát, látku ze skupiny SYSADOA (Symptomatic Slow Acting Drugs in Osteoarthrosis), vysoce aktivní enzymy Proteázy a vitamin C. Glukosamin tvoří základní stavební látku chrupavky. Vitamin C má příznivý vliv na tvorbu kolagenu a tím přispívá k normální funkci kostí a chrupavek. Přípravek je určen pro lidi nadměrně zatěžující své klouby (těžce pracující, aktivní i rekreační sportovci, lidé s nadváhou) a také pro starší lidi s již opotřebovanými klouby.

Jak ho užívat?

Doporučená dávka jsou 2 tablety denně, nejlépe 1 tableta ráno a 1 tableta večer před jídlem, případně 2 tablety ráno před prvním jídlem. Při závažnějších obtížích se dopručuje užívat 2 x 2 tablety denně po dobu 1 týdne, následně 2 tablety denně. Celková doporučená doba užívání je 1-2 měsíce dle závažnosti problémů. Po 1 měsíci lze celkovou kúru opakovat.

Přípravek není určen dětem do 12 let.

Co obsahuje?

Složení v 1tabletě / ve 2tabletách / % DRHP*: Glukosamin sulfát 2 KCl 800 mg / 1600mg / -; Proteázy (enzymy) 18 750 IU** / 37.500 IU** / -; Vitamin C 40 mg / 80mg / 100

* % denní referenční hodnoty příjmu; - není stanoveno
** IU - mezinárodní /medzinárodné jednotky

 

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 230,63 Kč / 100 kusů(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!