Popis produktu

Podrobný popis výrobku Fytofontana Stem Cells EyeDark 15ml

FS EyeDark je sérum s kmenovými buňkami, které bylo vyvinuto speciálně na ošetření jemného a citlivého očního okolí. Obsahuje jedinečnou kombinaci pečlivě vybraných účinných látek z kmenových buněk a peptidy, které zabraňují vzniku tmavých kruhů, zmírňují silné pigmentované složky, zmírňují záněty a zklidňují citlivou pokožku očního okolí. Peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám obsažené v přípravku mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek očního okolí. FS EyeDark sérum je vhodné na všechny typy pokožky, pro ženy i muže. Jeho účinek je postupný, kumulativní a reverzibilní a přetrvává po dobu 2 až 6 měsíců po ukončení používání.

Jak ho používat?

Jemným stlačením dávkovače vytlačte potřebné množství séra na prst a naneste na oční okolí. Postupujte od vnitřní strany oka směrem ven. Aby jste dosáhli viditelných výsledků, používejte sérum alespoň 60 dní 2× denně (ráno a večer), poté 1× denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Dále by Vás mohlo zajímat, že před prvním použitím se doporučuje otestovat reakci pokožky na sérum na vnitřní straně předloktí a před úplným nanesením vyčkat 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění a/nebo zvýšenou citlivost, přestaňte výrobek používat.

Co obsahuje?

Aqua; Glycerin; Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol; Pentapeptide-18; Acetyl Heptapeptide-4; Panthenol; Oligo- peptide-24, Lecithin, Sodium oleate, Glycine Soja Oil, Disodium EDTA; Propylene Glycol, Cucumis sativus; Xanthan Gum, Glucose, Carrageenan; Hesperidin Methyl Chalcone-Steareth-20-Dipeptide-2-Palmitoyl Tetrapeptide-3, Chlorhexidine Digluconate, Pota- ssium Sorbate; Pseudoalteromonas Ferment Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Tripeptide-10 Citrulline, Tripeptide-1, Butylene Glycol; Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Callus Culture Extract, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate; Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract; Steareth-20, N-Hydroxysuccinimide, Chrysin, Palmitoyl Oligopeptide, Palmi- toyl Tetrapeptide-7; Sodium Hyaluronate; Polysorbate 20; Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin; Dimethylaminoethanol; Carbomer; Imidazolidinyl Urea; Tocopheryl Acetate; Aloe Barbadensis; Retinyl Palmitate; Triethanolamine; Parfum.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!