Popis produktu

Podrobný popis výrobku Fytofontana Stem Cells Botu Intense 4.5ml

FS Botu Intense je sérum s kmenovými buňkami určené speciálně na ošetření výrazných a hlubokých mimických vrásek. Obsahuje kombinaci účinných látek z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Toto intenzivní sérum proti vráskám je obohacené o šest dalších peptidů a tvoří nejsilnější kombinaci řady Fytofontana Stem Cells proti vráskám. Po aplikaci se výrazné a hluboké vrásky zmenšují a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Speciální dávkovací pero umožňuje maximální přesnost aplikace. Účinek přípravku je postupný, kumulativní a reverzibilní a přetrvává po dobu 2 až 6 měsíců po ukončení používání. Vhodný na všechny typy pokožky, pro ženy i muže.

Jak ho používat?

Pokožku obličeje nejprve pečlivě omyjte a osušte. Poté nanášejte sérum pomocí silikonového hrotu na výrazné a hluboké vrásky. Postupujte od vrásek v oblasti úst, pokračujte po stranách nosu směrem nahoru až do oblasti mezi obočí. Postup opakujte v okolí očí a na čele. Pro dokončení péče následně aplikujte sérum na celou tvář. Pro dosažení viditelných výsledků používejte alespoň 30 dní 2× denně (ráno a večer), poté 1× denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pro dosažení co nejlepšího celkového efektu se doporučuje na ošetření vrásek tváře kombinovat sérum na hluboké vrásky Fytofontana Stem Cells Botu Intense a sérum na mimické vrásky tváře Fytofontana Stem Cells Botu. Před prvním použitím se doporučuje otestovat reakci pokožky na sérum na vnitřní straně předloktí a před úplným nanesením vyčkat 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění anebo zvýšenou citlivost, přestaňte výrobek používat.

Co obsahuje?

Aqua; Glycerin; Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol; Pentapeptide-18; Acetyl Heptapeptide-4; Acetyl Octa- peptide-3; Panthenol; Oligopeptide-24, Lecithin, Sodium oleate, Glycine Soja Oil, Disodium EDTA; Xanthan Gum, Glucose, Carrageenan (Chondrus Ciprus); Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate; Pseudoalteromonas Ferment Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Tripeptide-10 Citrulline, Tripeptide-1, Butylene Glycol, Carbomer, Triethano- lamine; Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Callus Culture Extract, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate; Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract; Propylene Glycol; Sodium Hyaluronate; Polysorbate 20; Laureth-3-Hydroxyethylcellulose- -Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester; Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin; Dimethylaminoethanol; Tocopheryl Acetate; Imidazolidinyl Urea; Retinyl Palmitate; Alpha Lipoic Acid; Parfum; Mica, Titanium Dioxide.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!