Popis produktu

Podrobný popis výrobku Fytofem harmony + control tbl.90

Fytofem harmony & control je určený ženám po čtyřicítce. Klimakterium neboli přechod je přirozený stav v životě ženy, kdy dochází k útlumu funkce vaječníků, takže se snižuje produkce ženských pohlavních hormonů estrogenu a progesteronu. Zastavuje se menstruační cyklus a žena již není schopna otěhotnět. Klimakterium přirozeně přichází obvykle mezi 45. až 50. rokem. Projevuje se častými návaly horka, zvýšeným pocením, bušením srdce, poruchami spánku (nespavost), častými změnami nálad, depresemi, únavou, nesoustředěností, závratěmi. V důsledku nedostatku estrogenu dochází k úbytku vody v pokožce, tedy ke zvýšené tvorbě vrásek a zrychlenému stárnutí pokožky. Může docházet k rozvoji osteoporózy a močové inkontinence. Doplněk stravy Fytofem harmony & control obsahuje extrakty z mexického divokého yamu, guarany, jetele lučního, ploštičníku a kozlíku lékařského, sojové isoflavonoidy (= fytoestrogeny), vitaminy (vitamin B6, D, kyselinu pantothenovou) a minerály (selen, zinek, vápník, chróm, hořčík). Tyto složky napomáhají zvládat nepříjemné projevy klimakteria.

Jak ho brát?

Užívejte 1x denně 1 tabletu nejlépe večer. Tabletu vždy dobře zapijte vodou.

Dále by Vás mohlo zajímat, že Fytofem harmony & control se vyrábí v 30ti tabletovém balení (na jeden měsíc) a cenově zvýhodněném 90-tabletovém balení (na tři měsíce).

Co obsahuje?

Hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulóza, oxid hořečnatý, extrakt z listu a květu jetele lučního, sojové izoflavonoidy, extrakt z guarany, extrakt z kořene kozlíku lékařského, extrakt z třezalky tečkované, kroskarmelosa sodná sůl, oxid zinečnatý, protispékavá látka stearan hořečnatý, extrakt ze smldince chlupatého, pantothenát vápenatý, cholekalciferol (vitamin D3), pyridoxin hydrochlorid, extrakt z kořene ploštičníku hroznovitého, chlorid chromitý hexahydrát, seleničitan sodný pentahydrát, hydroxypropylmethylcelulóza, oxid titaničitý, polyvinylpryolidon, talek, triethylcitrát, chlorofyl.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 5,64 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!