Ušetříte 86 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku FS Hyaluron gift sets (FS Hyaluron + FS Pure Eye)

FS Hyaluron je emulze s kmenovými buňkami s kyselinou hyaluronovou, která účinně vyplňuje vrásky, chrání pokožku před vysušením a dodává jí hebkost a jemnost. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Vhodný pro ženy i muže.

Jak ho používat?
Emulzi nanášejte krouživou masáží na čistou a suchou pokožku. Pro dosažení viditelných výsledků používejte alespoň 30 dní 2× denně (ráno a večer), poté 1× denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

FS Pure Eye je dvoufázový odličovač očních partií s kmenovými buňkami, který jemně a účinně čistí kontury očního okolí a pomocí účinných látek pokožku ošetřuje a obnovuje. Protože se na pokožce očního okolí velmi brzy začínají tvořit vrásky, je potřeba klást velký důraz právě na jemné a účinné odlíčení očního okolí. Tím se zabrání vytváření nových vrásek a ztrátě pružnosti pokožky.  Na zmírnění mimických vrásek, které se vytvářejí neustálým pohybem očí, jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek očního okolí. FS Pure Eye odstraňuje zbytky make-upu, aniž by oční okolí nadměrně vysušoval. Neobsahuje alkohol ani mýdlo.

Jak ho používat?P
Před každým použitím lahvičku důkladně protřepejte, aby se fáze smíchaly. Pomocí vatového tampónu naneste roztok na oční okolí a jemným pohybem si důkladně odličte oční okolí. Již neoplachujte. Přípravek používejte 2× denně, ráno a večer. 

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!