Ušetříte 112 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku FS Eye Care gift sets (EyeContour+EyeBag+Pure Eye)

 

FS Eye Contour je omlazující sérum s kmenovými buňkami, které bylo vyvinuto speciálně na ošetření jemného a citlivého okolí očí. Obsahuje jedinečnou kombinaci pečlivě vybraných účinných látek, která zmírňuje vrásky okolo očí, zvyšuje pružnost pokožky a doplňuje ji o látky potřebné k neustálé obnově pokožky. Používáním přípravku se jemné kontury a vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka očního okolí se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Vhodný pro ženy i muže.

Jak ho používat?
Sérum nanášejte krouživou masáží na čistou a suchou pokožku. Pro dosažení viditelných výsledků nanášejte sérum na jemné kontury a vrásky alespoň 60 dní 2× denně (ráno a večer), následně 1× denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

FS EyeBag je sérum s kmenovými buňkami proti očním váčkům. Obsahuje výjimečnou kombinaci účinných látek, která napomáhá stahování váčků pod očima. Vzhled oteklých váčků naplněných vodou a tukem se viditelně redukuje. Kmenové buňky postupně obnovují pokožku a vyvolávají její rychlejší regeneraci. Mimické vrásky se redukují, pokožka se stává vypnutou, pružnou a  vitální.
Sérum je kromě účinných látek z kmenových buněk doplněno i o tetrapeptid s protiotokovým účinkem, který redukuje otok očních víček. Viditelných výsledků je dosaženo již po několika týdnech pravidelného používání. Vhodný pro ženy i muže. 

Jak ho používat?
Naneste na okolí očí. Pro dosažení viditelných výsledků nanášejte alespoň 60 dní 2× denně (ráno a večer), poté 1× denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

FS Pure Eye je dvoufázový odličovač očních partií s kmenovými buňkami, který jemně a účinně čistí kontury očního okolí a pomocí účinných látek pokožku ošetřuje a obnovuje. Protože se na pokožce očního okolí velmi brzy začínají tvořit vrásky, je potřeba klást velký důraz právě na jemné a účinné odlíčení očního okolí. Tím se zabrání vytváření nových vrásek a ztrátě pružnosti pokožky.  Na zmírnění mimických vrásek, které se vytvářejí neustálým pohybem očí, jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek očního okolí. FS Pure Eye odstraňuje zbytky make-upu, aniž by oční okolí nadměrně vysušoval. Neobsahuje alkohol ani mýdlo.

Jak ho používat?
Před každým použitím lahvičku důkladně protřepejte, aby se fáze smíchaly. Pomocí vatového tampónu naneste roztok na oční okolí a jemným pohybem si důkladně odličte oční okolí. Již neoplachujte. Přípravek používejte 2× denně, ráno a večer.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!