Ušetříte 146 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku FS DNA Revital gift sets (Serum+Pure Wrinkle)

FS DNA Revital Serum je sérum s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA. Toto sérum je revolučním spojením účinných látek kmenových buněk na obnovení pokožky, doplněné o účinné látky na bázi peptidů s intenzivním DNA regeneračním účinkem a účinkem proti vráskám. DNA Revital Serum chrání DNA před poškozením na genetické úrovni, stupňuje regeneraci DNA a tím značně oddaluje počátek procesu stárnutí pokožky. Přípravek se doporučuje používat k ošetření unavené a vnějšími vlivy poškozené pokožky. Mimické vrásky se vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Vhodný pro ženy i muže.

Jak ho používat?
Sérum nanášejte krouživou masáží na čistou a suchou pokožku. Pro dosažení viditelných výsledků používejte 2× denně (ráno a večer).

FS Pure Wrinkle je čistící gel s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám, který účinně a šetrně čistí pokožku od make-upu a každodenních nečistot a zároveň klade velký důraz na snížení mimických vrásek a na zachování pružnosti pokožky. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné za strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky. FS Pure Wrinkle čistí pokožku aniž by ji vysušoval.

Jak ho používat?
Gel nanášejte krouživou masáží na mokrou pokožku, aby se gel dostal i do hlubších vrstev pokožky. Po použití opláchněte tvář vlažnou vodou a osušte. Přípravek používejte 2× denně, ráno a večer.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!