Ušetříte 230 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku FS Complete care gift (Botu Serum+Collagen+EyeBag)

FS Botu Serum je sérum s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám, které obsahuje kombinaci účinných látek z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. FS Botu Serum se doporučuje používat k ošetření vrásek především v oblasti čela, kořenu nosu, mezi obočím a v okolí úst. Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Vhodný pro ženy i muže.

Jak ho používat?
Nanášejte krouživou masáží na čistou a suchou pokožku. Pro dosažení viditelných výsledků používejte alespoň 30 dní 2× denně (ráno a večer), poté 1× denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

FS Colllagen je omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek. Tato emulze vyplňuje vrásky zevnitř prostřednictvím přirozených procesů pokožky bez chirurgického zákroku. Používáním přípravku se vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Vhodný pro ženy i muže.

Jak ho používat?
Krouživou masáží naneste emulzi na čistou a suchou pokožku. Pro dosažení viditelných výsledků používejte alespoň 30 dní 2× denně (ráno a večer), poté 1× denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

FS EyeBag je sérum s kmenovými buňkami proti očním váčkům. Obsahuje výjimečnou kombinaci účinných látek, která napomáhá stahování váčků pod očima. Vzhled oteklých váčků naplněných vodou a tukem se viditelně redukuje. Kmenové buňky postupně obnovují pokožku a vyvolávají její rychlejší regeneraci. Mimické vrásky se redukují, pokožka se stává vypnutou, pružnou a  vitální.
Sérum je kromě účinných látek z kmenových buněk doplněno i o tetrapeptid s protiotokovým účinkem, který redukuje otok očních víček. Viditelných výsledků je dosaženo již po několika týdnech pravidelného používání. Vhodný pro ženy i muže. 

Jak ho používat?
Naneste na okolí očí. Pro dosažení viditelných výsledků nanášejte alespoň 60 dní 2× denně (ráno a večer), poté 1× denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Dále by Vás mohlo zajímat, že před prvním použitím je vhodné přípravky otestovat nanesením malého množství na vnitřní stranu předloktí, abyste se vyhnuli alergické reakci. Počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, nepoužívejte přípravek.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!