Ušetříte 226 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku FS Anti-wrinkle gift sets (Botu Serum+Emuls+Intens

FS Botu Serum je sérum s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám, které obsahuje kombinaci účinných látek z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. FS Botu Serum se doporučuje používat k ošetření vrásek především v oblasti čela, kořenu nosu, mezi obočím a v okolí úst. Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Vhodný pro ženy i muže.

Jak ho používat?
Nanášejte krouživou masáží na čistou a suchou pokožku. Pro dosažení viditelných výsledků používejte alespoň 30 dní 2× denně (ráno a večer), poté 1× denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

FS Botu Emulsion je emulze s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám a ochranným faktorem SPF 25. Přípravek cíleně působí na zmírnění mimických vrásek a účinný UV faktor chrání pokožku před škodlivými vlivy UV záření. Obsahuje kombinaci účinných látek z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. FS Botu Emulsion se doporučuje používat k ošetření mimických vrásek v oblasti čela, kořenu nosu, mezi obočím a v okolí úst. Vhodný pro ženy i muže.

Jak ho používat?
Nanášejte krouživou masáží na čistou a suchou pokožku. Pro dosažení viditelných výsledků používejte alespoň 30 dní 2× denně (ráno a večer), poté 1× denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

FS Botu Intense je sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky. Přípravek s intenzivním protivráskovým účinkem cíleně působí na ošetření výrazných a hlubokých vrásek. Speciální dávkovací pero umožňuje maximální přesnost aplikace. Díky vysokému obsahu účinných látek je dokonalým doplňkem přípravku Fytofontana Stem Cells Botu sérum. Používáním FS Botu Intense  se výrazné a hluboké vrásky zmenšují a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Vhodný pro ženy i muže.

Jak ho používat?
Pokožku obličeje nejprve pečlivě omyjte a osušte. Poté nanášejte sérum pomocí silikonového hrotu na výrazné a hluboké vrásky. Postupujte od vrásek v oblasti úst, pokračujte po bocích nosu směrem nahoru až do oblasti mezi obočí. Proces opakujte v okolí očí a na čele. Pro dokončení péče aplikujte sérum Fytofontana Stem Cells Botu na celou tvář. Pro dosažení viditelných výsledků používejte alespoň 30 dní 2× denně (ráno a večer), poté 1× denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!