Popis produktu

Podrobný popis výrobku ForFit Chondrofit 90tbl dár.bal. (kupon+Forfitky)

Glukosamin a chondroitin jsou základní stavební složky kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání - kostí, vazů a šlach. Vitamin C podporuje normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, podporuje tvorbu kolagenu, který je stavební složkou kostí a kloubních chrupavek. Vitamin D má vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, na normální hladinu vápníku v krvi, na podporu kostí a zubů, udržení normální funkce imunitního systému a správné odezvy na zánět. Vápník má vliv na udržení zdravých kostí, zubů, přispívá k normální činnosti svalů a normální funkci trávicích enzymů

Jak se užívá?

Dospělí užívají 3× denně 1 tabletu, nejlépe po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody. Pro co nejlepší výsledek se doporučuje přípravek užívat 3 měsíce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Co obsahuje?

Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, Vitamin C, Vitamin D3, Mangan, Vápník

Důležité informace

Druh přípravku Potravní doplněk

Jedná se o doplněk stravy, jeho vlastnostmi nejsou prevence nebo léčba onemocnění. Doplňky stravy mají vlastnosti potravin, obsahují zpravidla látky s výživovou hodnotou, minerály nebo vitamíny, mohou tak příznivě působit na organismus. Stravu ani léky nenahrazují, pouze doplňují!

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!