Popis produktu

Podrobný popis výrobku Flexofytol 60 kapslí

Doplněk stravy Flexofytol obsahuje bio-optimalizovaný extrakt kurkumy (standardizovaný na 42 mg kurkuminu), který dosahuje mnohonásobně větší vstřebatelnosti než přírodní prášek kurkumy a umožňuje tak získat efektivní formou látky obsažené v kurkumě a umožnit jejich přirozené působení v organismu. Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) je součástí systému tradiční ájúrvédské nauky o životě a dlouhověkosti již celá staletí. Získaný extrakt má silné antioxidační účinky, podporuje přirozenou úlevu od bolesti kloubů vyvolané zánětem, normální trávení a normální činnost jater (hladina cholesterolu). Vhodný pro dospělé a děti od 6 let věku.

Jak ho užívat?

  Dospělí a děti od 12 let Děti od 6 – 11 let
Počáteční dávka
(po dobu 1 měsíce)
2 tobolky ráno
2 tobolky večer
2 tobolky ráno
Udržovací dávka 2 tobolky ráno 1 tobolka ráno


Pro dosažení co nejlepšího výsledku se doporučuje užívat přípravek minimálně 3 měsíce. Lze užívat dlouhodobě bez rizika trávicích obtíží.

Přípravek není vhodný pro děti do 6 let věku, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pokud užíváte léky proti krevní srážlivosti (antikoagulancia), o vhodnosti užívání přípravku se nejprve poraďte se svým lékařem. V případě dlouhotrvajícího průjmu přerušte užívání přípravku.

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje biooptimalizovaný extrakt z kurkumy (Curcuma longa) standardizovaný na 42 mg kurkuminu a dále pomocné látky: Emulgátor (polysorbát 80), obal kapsle (hovězí želatina), zvlhčovadlo (glycerol), regulátor kyselosti (kyselina citronová), voda, barviva (oxid titaničitý, karmíny, oxidy železa).

Důležité informace

Druh přípravku Doplněk stravy
Doplňující informace
Měrná cena 10,63 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!