Popis produktu

Podrobný popis výrobku FLECTOR EP TISSUGEL 180MG TDR EMP 10

Léčivé náplasti Flector EP Tissugel obsahují účinnou látku diklofenak, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID). Náplasti působí protizánětlivě, snižují tvorbu otoků a snižují bolest. Čtěte pozorně příbalový leták!

Jak ho používat? 

Náplast nalepte na čistou suchou kůži 1–2× denně, tedy každých 12 nebo 24 hodin. Náplasti nestříhejte, ani jinak nedělte. Náplasti používejte bez konzultace s lékařem maximálně 14 dní.

Přípravek není určen pro děti a dospívající do 16 let a těhotné ženy v posledním trimestru těhotenství. Ženy v 1. a 2. trimestru těhotenství a kojící ženy by se nejprve měly poradit s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že při léčbě přípravkem Flector EP Tissugel se musíte vyhýbat přímému slunečnímu záření a nesmíte chodit do solária. Náplast nemá být na kůži nalepená při koupání a sprchování.

Co obsahují?

Diclofenacum epolaminum 180 mg v jedné náplasti. Dále pomocné látky želatinu, povidon 700, krystalizující sorbitol 70%, kaolin, oxid titaničitý, propylenglykol, metylparaben, propylparaben, dihydrát dinatrium edetátu, kyselinu vinnou, hydrát dihydroxyaluminium-glycinátu, sodnou sůl karmelózy, natrium-polyakrylát, butandiol, polysorbát 80, parfém, čištěnou vodu.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název FLECTOR EP TISSUGEL 180MG TDR EMP 10
Kód SÚKL 14831
Farmakoterapeutická skupina Nesteroidní protizánětlivá léčiva k lokální aplikaci
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!