Ušetříte 71 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku FC Liftoceutical 30 ml + FC CC hydratační 30 ml

FC Liftoceutical je biotechnologická emulze, která redukuje zjevné změny kontur, redukuje ztrátu elasticity pokožky, zlepšuje obnovu buněčného procesu, stimuluje syntézu kolagenu, elastinu a glykozaminu, zpevňuje, tonizuje a hydratuje pokožku. Redukuje zjevné příznaky stárnutí jako dvojité linie a hluboké vrásky, udržuje mladistvý vzhled pokožky. Obsahuje účinný UV filtr 15. Vhodný pro všechny typy pleti. Vhodný také jako podklad pod make-up.

Jak ho používat?
Emulzi naneste na ukazováček, kterým budete přípravek aplikovat. Na čistou a suchou pokožku naneste množství přípravku o velikosti hrášku a krouživou masáží rozetřete po celé tváři. Přípravek můžete nanášet i v očním okolí. Maximální účinnost přípravku se projeví po 90 dnech při aplikaci 2x denně ráno a večer. Na udržení příznivého stavu pokožky se doporučuje aplikovat přípravek 1x denně.

FC CC Ceutical hydratační CC krém zahrnuje podkladový krém na zlepšení kvality pokožky a účinnou látku pro péči o pokožku v jednom přípravku. Podporuje optimální hydrataci pokožky, chrání ji a regeneruje. Současně zakrývá drobné nedostatky pleti, sjednocuje její tón a rozjasňuje ji.

Jak ho používat?
Přiměřené množství krému naneste na suchou, čistou okožku. Používejte denně.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!