Popis produktu

Podrobný popis výrobku FC Botuceutical Gold 30ml+FC Botuceut. váčky 15ml

FC Botuceutical Gold je biotechnologické sérum proti vráskám, určené k péči o zralou pleť (45+ let). Představuje účinné řešení v boji proti jemným, ale i odolným, a těžce odstranitelným vráskám. Obsahuje jedinečnou kombinaci čtyř peptidů, DMAE, kyselinu hyaluronovou, kyselinu lipoovou i částice zlata, které pleti dodávají jedinečný odstín a navrací jí vitalitu, pevnost a pružnost.

Jak ho používat?
Pomocí bříška prstů otevřete vrásku a pomocí ukazováčku naneste sérum proti vráskám dovnitř. Postupujte od vrásky k vrásce. Poté každou vrásku jemně masírujte. Začněte vráskami v oblasti úst, pokračujte po stranách nosu směrem vzhůru až do oblasti mezi obočí. Proces opakujte v okolí očí a na čele. Po nanesení séra vyčkejte cca 10 minut než použijete svou běžnou kosmetiku. Pro dosažení optimálních výsledků používejte sérum 2× denně, ráno a večer, po dobu 30 dnů. Pro udržení mladistvého vzhledu dále používejte sérum pravidelně 1× denně. Sérum vždy nanášejte na čistou a suchou pokožku.

Botoceutical je biotechnologické sérum na otoky a váčky pod očima. Jeho speciální složka Eyeseryl napomáhá stažení váčků pod očima, čímž se vzhled oteklých váčků pod očima viditelně redukuje. Působí také na povislá oční víčka. Efekt přípravků je okamžitý, nastupuje do 10 minut. Používání séra je vhodnou alternativou nejčastější plastické operace, odstranění oteklých očních víček a váčků pod očima.

Jak ho používat?
Sérum jemně nanášejte na oční váčky směrem od vnitřního koutku oka. Po nanesení počkejte cca 10 minut, teprve poté použijte svou běžnou kosmetiku. Pro dosažení optimálních výsledků používejte sérum 2× denně po dobu 60 dní.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!