Popis produktu

Podrobný popis výrobku eye q žvýkací tob.60 jahodová příchuť

Doplněk stravy Eye q obsahuje vyvážené poměry mastných kyselin omega-3 (EPA - kyselina eikosapentaenová, DHA - kyselina dokosahexaenová) a omega-6 (GLA - kyselina gama-linolenová). Složení přípravku je založeno na bázi přírodních olejů, které jsou získávané z mořských ryb (mladé sardinky a sardele z čistých oblastí jižního oceánu s důrazem na zajištění obnovitelnosti jejich přirozeného výskytu) a pupalky dvouleté. Pupalkový olej je přírodní olej získávaný lisováním za studena. DHA (kyselina dokosahexaenová) přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku, společně s EPA (kyselina eikosapentaenová) pak přispívají i k udržení normální činnosti srdce. Tohoto příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Přípravek Eye q neobsahuje cukr, konzervační látky, barviva, umělé příchutě, kyselinu citrónovou, stopové prvky, vitaminy A a D, kasein a lepek a je proto bezpečný i při dlouhodobém užívání.

Jak ho užívat?

Děti od 3 let a dospělí užívají při prvním nasazení přípravku nebo po delším přerušení užívání 2 × denně 3 tobolky (6 tobolek). Po 3 měsících užívání lze dávkování snížit na 2 tobolky denně. Tobolku vložte do úst a rozžvýkejte, užívejte nejlépe po jídle. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Eye q je jediným přípravkem s obsahem mastných kyselin omega-3 a omega-6, který získal souhlas České pediatrické společnosti pro podávání dětem od 1 roku. V klinických studiích byl podáván dětem a mladistvým s nízkou koncentrací pozornosti, s opožděním ve vývoji řeči, s opožděním ve čtení a psaní, s obtížemi v chování (včetně hyperaktivity, impulzivity, agresivity).

Co obsahuje?

Jedna tobolka obsahuje olej z mořských ryb 400 mg (z toho 93 mg EPA - kyselina eikosapentaenová, 29 mg DHA - kyselina dokosahexaenová), pupalkový olej 100 mg (z toho 10 mg GLA - kyselina gama-linolenová) a dále pomocné látky: želatinu, glycerin, vodu, xylitol, antioxidant D-alfa-tokoferol, jahodovou příchuť.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 917,07 Kč / 100 g
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!