Popis produktu

Podrobný popis výrobku EXCIPIAL U LIPOLOTIO 40MG/ML DRM EML 200ML

Léčivý přípravek Excipial U Lipolotio se používá k ochraně a ošetřování velkých ploch citlivé nebo mírně podrážděné suché až velmi suché kůže a je vhodný k doplňkové léčbě kožních onemocnění léčených silně účinnými kožními prípravky. Je rovněž výborným pomocníkem při doléčování kožních onemocnění, jakými jsou různé svědivé projevy, atopický ekzém, lupénka (psoriáza) apodobně. Excipial U Lipolotio obsahuje ureu, tělu vlastní látku, která působí jako přirozený hydratační faktor rohové vrstvy pokožky (epidermis). Obsažená urea nejen, že pokožku hydratuje, ale také změkčuje keratin obsažený ve svrchní, rohovatějící vrstvě pokožky. Obsahuje 36 % lipidů. Jemně parfemováno. Čtěte pozorně příbalový leták.

Jak ho používat?

Přípravek se nanáší dospělým i dětem 2 - 3 × denně na postižené místo nebo suchou kůži.

Vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Co obsahuje?

Jeden mililitr emulze obsahuje 40 mg urey.
Pomocné látky: roztok mléčnanu sodného 60 %, kyselinu mléčnou, pentykenglykol, glycerol- a sorbimakrogol- isostearát, ester makrogolu, kopolymer methomakrogolu s dodekandiolem, lehký tekutý parafín, střední nasycené triacylglyceroly, dimetikon, myristyl-laktát, parfém, čištěnou vodu

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název EXCIPIAL U LIPOLOTIO 40MG/ML DRM EML 200ML
Kód SÚKL 16462
Farmakoterapeutická skupina Emoliencia a protektiva
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!