Popis produktu

Podrobný popis výrobku EXCIPIAL U HYDROLOTIO 20MG/ML DRM EML 200ML

Léčivý přípravek Excipial U Hydrolotio se používá k ochraně a ošetřování velkých ploch citlivé nebo mírně podrážděné normální až suché kůže a je vhodný k doplňkové léčbě kožních onemocnění léčených silně účinnými kožními prípravky. Je rovněž výborným pomocníkem při doléčování různých kožních onemocnění. Excipial U Hydrolotio obsahuje ureu, tělu vlastní látku, která působí jako přirozený hydratační faktor rohové vrstvy pokožky (epidermis). Obsažená urea nejen, že pokožku hydratuje, ale také změkčuje keratin obsažený ve svrchní, rohovatějící vrstvě pokožky. Obsahuje 11 % lipidů. Jemně parfemováno. Čtěte pozorně příbalový leták.

Jak ho používat?

Přípravek se nanáší dospělým i dětem 2 - 3 × denně na postižené místo.

Vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Co obsahuje?

Jeden mililitr emulze obsahuje 20 mg urey.
Pomocné látky: polyhexanid, monohydrát kyseliny citronové, dihydrát natrium citrátu, dihydrát dinatrium-edetátu, lehký tekutý parafín, ethoxylované triacylglyceroly nasycených kyselin C8 - C10, makrogol-2000-monostearát, dimetikon, parfém, čištěnou vodu

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název EXCIPIAL U HYDROLOTIO 20MG/ML DRM EML 200ML
Kód SÚKL 16461
Farmakoterapeutická skupina Emoliencia a protektiva
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!