Popis produktu

Podrobný popis výrobku EXCIPIAL MASTNÝ KRÉM CRM 1X100G

Léčivý přípravek Excipial mastný krém se používá k ošetření a doléčení suché, olupující se a popraskané kůže. Je vhodný jako součást intervalové léčby lokálními kortikoidními přípravky, na základě doporučení lékařem se používá rovněž k doléčení onemocnění kůže a k udržení dobrého stavu pokožky. Excipial mastný krém po vstřebání pokožku promašťuje, hydratuje a brání ztrátám vody. Je tvořen pouze masťovým základem bez léčivé látky a je proto s výhodou používán k individuální přípravě léčivých přípravků. Krém nepropouští pot a teplo, působí okluzivně a hydratačně. Je nesmývatelný vodou.

Jak ho používat?

Krém nanášejte 2 - 3 × denně v tenké vrstvě na postižené místo. Dávkování je shodné pro dospělé i děti.

Přípravek mohou používat těhotné a kojící ženy.

Co obsahuje?

masťový základ bez léčivé látky a pomocné látky: tekutý parafín, tvrdý parafín, bílou vazelínu, glycerosorbitan -stearát, hydrogenricinomakrogol 1250, sorbitan-laurát,  polysorbát 20, síran hořečnatý,  parfém, triklosan, chlorhexidin-dihydrochlorid, čištěnou vodu

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název EXCIPIAL MASTNÝ KRÉM CRM 1X100G
Kód SÚKL 16465
Farmakoterapeutická skupina Měkký parafin a tukové produkty
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!