Popis produktu

Podrobný popis výrobku Evelle tbl.60

Tablety s vanilkovým aroma obsahují komplex deseti bioaktivních látek. Vitaminy (C, E, biotin) a minerály (organicky vázaný selen, zinek a křemík) jsou potřebné ke tvorbě kolagenu a dalších bílkovin. Ochraňují buňky pleti a celého těla před nepříznivými účinky volných radikálů (například ze slunečních paprsků). Pycnogenol je patentovaný výtažek ze středomořské borovice. Dále přípravek obsahuje výtažek z rajčete (lykopen) a výtažek z borůvek s antokianidiny, který napomáhá udržovat norální stav vlasů a nehtů. Extrakt z přesličky rolní, díky obsahu minerálů, udržuje normální stav pokožky, vlasů a nehtů. Bio-Marine Complex je patentovaný komplex výtažků z hlubinných mořských ryb, který obsahuje bílkoviny a polysacharidy.

Jak ho brát?

Užívejte 1 tabletu 2x denně. Dětem od 3 let podávejte 1 tabletu denně. Zapíjejte vždy větším množstvím vody. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Evelle se nesmí užívat při alergii na ryby a korýše. Přípravek není určený dětem do 3 let. 

Co obsahuje?

Mikrokrystalickou celulózu (E 460), extrakt z chrupavky mořských živočichů (produkt z korýšů a ryb), extrakt Equisetum arvense L., extrakt Lycoperssicum aesculentum L., kyselinu L-askorbovou (vitamin C),  glukonan zinečnatý, kvasnice se selenem (SelenoPrecise), hydroxypropylmethyl celulóza (E 464), extrakt Vaccinium myrtillus L., DL-α-tokoferyl-acetát, D-α-tokoferyl-sukcinát, extrakt z Pinus pinaster, talek (E 553b), oxid titaničitý (E 171), lykopen (E 160d), oxid křemičitý (E 551), hořečnaté soli mastných kyselin (E 470b), lutein (E 161b), vanilin, směs karotenů (E 160a), D-biotin.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 25,20 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!