Popis produktu

Podrobný popis výrobku EVELINE Dárkový balíček MEZO Lifting

Eveline Mezo Lifting denní krém - koncentrát díky multifunkčnímu složení účinných látek dokonale redukuje viditelné známky stresu a únavy, zabraňuje procesům photo-ageingu (ochranný faktor SPF 10) a radikálně snižuje všechny druhy vrásek. Intenzivně hydratuje, vyhlazuje a napíná pokožku. Krém s přesností laseru aktivuje proces obnovy buněk, zlepšuje zvedání pleti a výrazně redukuje vrásky. Lehký, koncentrovaný vzorec, založený na neinvazivním omlazení pleti, je určen pro každodenní péči o pleť po 40. roku.

Eveline Mezo Lifting noční krém – sérum díky koncentrovanému složení obohacenému o aktivní formu Pro-Retinolu A stimuluje obnovu buněk a rozjasní nadměrnou pigmentaci. Multifunkční složení účinných látek přináší potřebné mikroprvky a živiny. Pleť je dokonale hydratovaná, vysoce regenerovaná, dochází ke zlepšení její pružnosti a pevnosti. Krém s přesností laseru aktivuje proces obnovy buněk, zlepšuje zvedání pokožky a výrazně redukuje vrásky. Bohatý krém, založený na technologii neinvazivního omlazení, je určen pro intenzivní noční péči o pleť po 40. roku.

Řasenka Eveline X-treme Noir Ultra Volume & Long obsahuje intenzivní, hluboce černé pigmenty, které zajistí fenomenální a upoutávající pohled. Sametově jemné složení obohacené o ricinový olej a karnaubský vosk hluboce vyživuje a posiluje řasy. Zužující se kartáček zajišťuje přesnou aplikaci a dodává ultra objem prodlouženým a odděleným řasám.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!