Popis produktu

Podrobný popis výrobku EUCERIN HYALURON FILLER CC světlý ván. kazeta 2016

Denní krém Eucerin Hyaluron-Filler CC Cream Light vyplňuje vrásky a současně díky obsahu barevných pigmentů sjednocuje tón pleti a dodává jí zářivý vzhled. Světlé barevné pigmenty sjednocují tón pleti a poskytují okamžitou korekci vzhledu. Povrch pleti zůstává po nanesení hladký, krém se na pleti rozpustí, nehromadí se v jemných linkách a představuje tak vynikající základ pro make-up. Nemastná konzistence. SPF 15+ UVA ochrana. Vhodný pro všechny typy pleti. Světlý odstín.

Jak ho používat?
Krém rovnoměrně naneste na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Můžete jej použít samotný nebo spolu s Vaším běžným pleťovým krémem. 

Čistící micelární voda 3v1 Eucerin DermatoClean účinně odstraňuje make-up a nečistoty, pomáhá pleti snáze dýchat, zklidňuje ji a dokonale ji připraví na regeneraci. Pleť obličeje i očního okolí jsou po použití micelární vody čisté a zklidněné, pleť je viditelně hebká a vláčná. Testována na citlivé pleti a očních partiích s dobrou kožní snášenlivostí.

Jak ji používat?
Ráno a večer naneste micelární vodu na odličovací tampon a jemně otřete oči, obličej, krk a dekolt. Opakujte, dokud odličovací tampon nebude čistý. Poté použijte vhodný pečující výrobek.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!