Popis produktu

Podrobný popis výrobku EUCERIN DermatoCLEAN Odličovač na oči 125ml 63999

Odličovač voděodolného očního make-upu Eucerin DermatoCLEAN šetrně odstraňuje make-up i voděodolnou řasenku a pomáhá citlivé pleti v okolí očí lépe dýchat. Byl otestován na citlivé pleti a očích s dobrou kožní snášenlivostí. Odličovač voděodolného očního make-upu Eucerin DermatoCLEAN má nemastné dvoufázové složení s vrchní vrstvou, která odstraňuje voděodolný make-up, a spodní vrstvou, která odstraňuje vodou rozpustný make-up. Obsahuje inovativní kombinaci účinných látek. APG komplex je přírodně identický, extra šetrný čisticí komplex, který odstraňuje make-up i voděodolnou řasenku. Přírodně identická hydratační aktivní látka glukoglycerol a kyselina hyaluronová s vysokou schopností vázat vlhkost chrání okolí očí před vysoušením. Řasy a pleť okolo očí jsou po použití jemného odličovače voděodolného očního make-upu Eucerin DermatoCLEAN důkladně vyčištěné a hydratované. 

Jak ho používat?

Před použitím odličovač důkladně protřepejte, aby se obě složky promísily. Naneste emulzi na odličovací tampon a jemně otřete oblast očí směrem od středu ven, dokud nebude tampon čistý. Pokračujte v čištění obličeje čistícím mlékem nebo gelem Eucerin DermatoCLEAN a poté dočistěte čisticí pleťovou vodou Eucerin DermatoCLEAN.

Dále by Vás mohlo zajímat, že odličovač voděodolného očního make-upu Eucerin DermatoCLEAN neobsahuje alkohol, barviva, parabeny a parfemace. Je vhodný pro ošetření okolí očí i při nošení kontaktních čoček.

Co obsahuje?

Aqua, Isododecane, Cyclomethicone, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Sodium Hyaluronate, Sodium Chloride, Menthoxypropanediol, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Behenyl Alcohol, CI 61565.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!