Popis produktu

Podrobný popis výrobku Espumisan Easy 14 sáčků 14x0.8g

Zdravotnický prostředek Espumisan Easy obsahuje léčivou látku simetikon, která napomáhá odchodu a vstřebávání nahromaděného plynu ze zažívacího ústrojí. Používá se u obtíží spojených s nadměrnou plynatostí, jako je plynatost, nadýmání, nadměrné polykání vzduchu, tlak v naddbřišku, kručení v žaludku a střevech. Vhodný pro děti od 6 let a dospělé. Přípravek má formu granulek snadno rozpustných v ústech. Příjemná chuť. Čtěte pozorně příbalový leták!

Jak ho užívat?

Děti od 6 - 14 let užívají 1 sáček před jídlem nebo po jídle, v případě potřeby také před spaním, maximálně však 3 sáčky denně. Dospělí a mladiství od 14 let užívají 1 - 2 sáčky před jídlem nebo po jídle, v případě potřeby také před spaním, maximálně však 8 sáčků denně. Granule nasypte přímo na jazyk a polkněte. Granulky není nutné zapíjet vodou.

Přípravek není určen pro děti do 6 let věku. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat po předchozí poradě s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek obsahuje sorbitol a není proto vhodný pro pacienty s nesnášenlivostí fruktózy. Neobsahuje cukr a mohou užívat také diabetici. Simetikon se v organismu nevstřebává, nijak nenarušuje trávicí pochody ani vstřebávání a je v nezměněné formě vylučován z těla.

Co obsahuje?

Jeden sáček obsahuje simeticonum 125 mg a dále pomocné látky: orbitol, talek, kyselinu jablečnou, citronové aroma, smetanové aroma.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!