Popis produktu

Podrobný popis výrobku ERDOMED 225MG POR GRA SUS 20

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1 sáček 2–3× denně, dospívající starší 12 let (nad 30 kg tělesné hmotosti) užívají 1 sáče 2× denně. Obsah sáčku rozmíchejte přibližně ve 120 ml (½ běžné sklenice) tekutiny pokojové teploty (nejlépe voda, čaj) a vzniklou suspenzi ihned vypijte. Přípravek neužívejte před spaním. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní.

Přípravek není určen pro děti do 12 let věku, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek nesmí užívat pacienti s poruchami funkce jater a ledvin a pacienti trpící poruchami přeměn aminokyselin, zejména methioninu (přípravek je zdrojem homocysteinu).

Co obsahuje?

Jeden sáček granulí pro perorální suspenzi obsahuje erdosteinum 225 mg a dále pomocné látky: sacharózu, sodnou sůl karboxymethylškrobu (typ A), koloidní hydratovaný oxid křemičitý (E551), sukralózu (E955), pomerančové aroma v prášku, racemickou kyselinu jablečnou (E296).

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název ERDOMED 225MG POR GRA SUS 20
Kód SÚKL 87073
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!