Popis produktu

Podrobný popis výrobku ERDOHerbal medový sirup 140ml

Doplněk stravy ErdoHerbal obsahuje přírodní složky a výtažky bylinek (proskurník, tymián) v základu z chutného přírodního medu. Proskurník lékařský (Althaea officinalis) přispívá k normální funkci dýchacího systému, Tymián obecný (Thymus vulgaris) přispívá k normální funkci dýchacího a imunitního systému a má antioxidační vlastnosti. Propolis je včelí produkt složený z několika složek, z nichž některé mají antibakteriální účinky. Niacin je ve vodě rozpustný vitamin, který přispívá k udržení normálního stavu sliznic. Med je chutný přírodní nosič a přírodní konzervant, který díky své husté konzistenci zanechává příjemný pocit v krku. Přípravek neobsahuje rafinovaný cukr, alkohol, konzervanty ani aromata. Vhodný pro dospělé a děti od 1 roku. 

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 3× denně 10 ml sirupu, děti od 1 roku užívají 3× denně 5 ml sirupu. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Před použitím protřepejte:

Přípravek není určen pro děti do 1 roku věku. Těhotné a kojící ženy by se o vhodnosti užívání přípravku měly nejprve poradit se svým lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že med může po čase krystalizovat, po ohřátí sirupu v lahvičce na 40 °C se opět zkapalní. V případě jakékoli známky přecitlivělosti ukončete podávání přípravku

Co obsahuje?

Doporučená denní dávka (3 odměrné lžičky – 15 ml) obsahuje med 18,5 g, extrakt z proskurníku lékařského 10 mg, extrakt z tymiánu obecného 200 mg, extrakt z propolisu 150 mg, niacin 2,4 mg (15 % RHP*)

* RHP – referenční hodnota příjmu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 117,86 Kč / 100 ml
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!