Popis produktu

Podrobný popis výrobku DRILL 3MG/0,2MG PAS 24

Léčivý přípravek Drill obsahuje dvě účinné látky – znecitlivující látku tetrakain, díky které pastilky rychle ulevují od bolesti, a chlorhexidin, který působí proti původcům infekce. Je účinný proti bakteriím, kvasinkám i plísním. Pastilky jsou vhodné pro dospělé a děti od 6 let. 

Jak ho brát? 

Nechte 1 pastilku 4× denně volně rozpustit v ústech. Dětem ve věku 6–15 let podávejte 1 pastilku 2–3× denně. Dodržujte interval mezi dávkami minimálně 2 hodiny, u dětí 4 hodiny. Pastilky nekousejte ani nepolykejte a neužívejte je těsně před jídlem a pitím. Maximální délka užívání je 5 dní. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že léčivý přípravek Drill není vhodný pro diabetiky. Pastilky Drill neužívejte, pokud trpíte vrozenou nesnášenlivostí cukrů, jste těhotná nebo kojíte. 

Co obsahuje? 

V 1 pastilce chlorhexidini digluconas 3 mg, tetracaini hydrochloridum 0,2 mg. Dále pomocné látky kyselinu askorbovou, amonium-glycyrrhizát, ponceau 4R, složené aroma, složené mentholové aroma, sacharózu, tekutou glukózu.

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název DRILL 3MG/0,2MG PAS 24
Kód SÚKL 57655
Farmakoterapeutická skupina Krční léčiva
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!