Popis produktu

Podrobný popis výrobku Daylong Extreme SPF 50+ 100ml

Daylong Extreme SPF50+ Lotio je lipozomální locio (opalovací mléko) pro fototyp 1 a 2. Obsahuje širokospektrální UV-filtry, které spolehlivě chrání pokožku před působením UVA a UVB záření, a je obohaceno o aloe vera a vitamin E. Díky složení bez obsahu PEG emulgátorů, přídavných konzervačních látek a parfému se velmi lehce roztírá, po nanesení na pokožku nevzniká pocit mastnoty, kůže nelepí a neleskne se. Daylong Extreme SPF50+ Lotio je extrémně odolné vůči sladké i slané vodě a je určeno k péči o pokožku extrémně citlivou na sluneční záření (sluneční alergie, zvýšená tvorba pigmentových skvrn, jizvy a citlivá místa) a při extrémní expozici UV záření (např. vysokohorské prostředí a tropy).

Jak ho používat?

Nanášejte na kůži v dostatečném množství asi 20 minut před pobytem na slunci a nechejte přípravek dobře vstřebat. Zabraňte kontaktu s očima. Při nadměrném pocení, plavání a sušení ručníkem nanášení přípravku zopakujte. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že ochranný faktor je označovaný písmeny SPF (sun protection factor). Jeho velikost je třeba vybírat podle kožního fototypu a místa opalování. Vysokým faktorem je vhodné mazat mateřská znaménka a choulostivé části těla jako jsou uši, nos, kůže kolem očí, nárty a ramena. Také pokud jedete k moři nebo na hory, je dobré zvolit vyšší faktor, než jaký běžně používáte v našich klimatických podmínkách. 

Co to obsahuje?

Aqua, Ethylhexyl Salicylate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano), Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylhexyl Butamido Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Pentylene Glycol, Alcohol, Sorbitol, Dimethicone, Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Tocopherol, Decyl Glucoside, Lecithin, Acrylic Acid/VP Crosspolymer, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!