Sleva 4%
Popis produktu

Podrobný popis výrobku CutisHelp SEBOREA konopný krém 30ml

Konopný krém CutisHelp Seborea je určen k péči o pokožku s projevy seboroické dermatitidy (nadměrného mazotoku) a k péči o mastnou pleť s mírnými projevy akné. Složení s extrahovaným konopným olejem, niacinamidem (vitamin B) a actibiomem GPA vytváří velmi účinný komplex, který zklidňuje zarudnutí a šupení kůže, upravuje pH pleti, tvorbu kožního mazu a působí protizánětlivě (proti aktivitě mikroorganismů a vzniku zanícených pórů). Dodává pokožce potřebnou výživu, zároveň ji hydratuje a chrání před vnějšími nepříznivými vlivy. Dobře se vstřebává a vzhledem ke svému složení odstraňuje nadměrný lesk mastné pleti. Hypoalergenní parfemace.

Typ pleti: mastná pleť provázená šupinatěním kůže a nadměrnou tvorbou kožního mazu, mírné akné

Jak ho používat?

na obličej: Nanášejte 2 × denně jako běžný pleťový krém, ráno a večer. Před aplikací nejprve pečlivě vyčistěte pokožku od všech nečistot, ideálně pomocí konopné čistící emulze CutisHelp Akné.

na jiné části těla (okolí uší, hrudník, záda): Přiměřené množství krému nanášejte alespoň 2 × denně na postižená místa.

Dále by Vás mohlo zajímat, že pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje péči o pleť doplnit používáním dalších produktů CutisHelp – konopnou koupelí Balnea, konopnou mycí a sprchovou emulzí Fluid, po koupeli konopným tělovým Balzámem. Na problematická místa ve vlasech je určen konopný šampon Lupénka-Seborea, pro čištění pleti je vhodná konopná čistící emulze a konopná micelární voda Akné.

Upozornění:

  • Doporučuje se bezprostředně nekombinovat s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, zejména na bázi kortikosteroidů – extrahovaný konopný olej zesiluje účinek všech látek takových preparátů.
  • Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou mohou bezprostředně po aplikaci zaznamenat přechodné zčervenání, svědění nebo štípání kůže – nejedná se o nežádoucí reakci, tyto příznaky většinou po 2 - 3 týdnech přirozeně odeznívají přirozeně zmizí a nastává zklidnění obtíží.
  • Pokud se dostaví neobvyklé projevy nebo přetrvávají uvedené reakce, přestaňte přípravek používat, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Co obsahuje?

apyrogenní vodu, nechemicky extrahovaný olej ze semen technického konopí (Cannabis sativa), butyrospermum parkii, glycerin,niacinamid (vitamin B), pomocné látky, bezalergenní parfemaci

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!