Popis produktu

Podrobný popis výrobku CutisHelp mimi EKZÉM konopný krém 75 ml

Krém CutisHelp Mimi Ekzém s obsahem bioaktivních látek extrahovaného konopného oleje je vyvinut cíleně k lokálnímu ošetření alergické, ekzematické, suché a podrážděné pokožky celého těla a obličeje u novorozenců a dětí. Krém aktivuje potřebné regenerační procesy kůže, dodává pokožce potřebnou výživu, zvláčňuje ji, intenzivně posiluje přirozenou ochrannou kožní bariéru a zanechává příjemný zklidňující pocit. Vhodný pro udržení klidového stádia onemocnění. 

Kdy ho používat?

  • na alergickou, ekzematickou pokožku
  • na suchou a podrážděnou pokožku
  • při lišejích, potničkách, kopřivkách

Pro koho j eurčen: novorozenci, děti

Jak ho používat?

Nanášejte kdykoli dle potřeby v tenké vrstvě na vyčištěnou, umytou pokožku. Nevtírejte do pokožky silně, aby nedošlo ke zbytečnému podráždění.

I po celkovém zklidnění případných obtíží se doporučuje pokožku nadále celoplošně ošetřovat, po koupeli je vhodné používat Mimi konopný tělový balzám. Pro péči při opruzeninách a problémech kolem úst způsobených slinami je určen konopný krém Mimi Oprudík.

Upozornění:

  • Pro dosažení maximálního efektu se doporučuje doplnit péči o jemnou pokožku novorozenců a dětskou pokožku dalšími přípravky CutisHelp z řady Mimi:
  • Doporučuje se bezprostředně nekombinovat s žádnými dalšími kosmetickými ani léčebnými prostředky, zejména na bázi kortikosteroidů – extrahovaný konopný olej zesiluje účinek všech látek takových preparátů.
  • Osoby s velmi citlivou pokožkou mohou zpočátku ojediněle zaznamenat přechodné zčervenání nebo svědění kůže – tyto příznaky obvykle rychle odeznívají a následně nastává zklidnění obtíží.
  • Pokud se dostaví neobvyklé projevy nebo přetrvávají uvedené reakce, přestaňte přípravek používat, případně se obraťte na ošetřujícího lékaře.

Co obsahuje?

apyrogenní vodu, nechemicky extrahovaný olej ze semen technického konopí, farmaceutickou vazelínu, glycerin, oxid zinečnatý, allantoin, bisabolol

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!