Popis produktu

Podrobný popis výrobku COMPEED náplast na puchýře střední 5ks

Hydrokoloidní náplasti Compeed Náplast Na Puchýře okamžitě ulevují od bolesti a tlaku, chrání před nečistotami, bakteriemi a infekcí a podporují rychlé zhojení. Zkosené hrany zaručují minimální rolování okrajů, náplast zůstává na místě po dobu nejméně 24 hodin. Jsou účinné v jakékoli fázi vývoje puchýře, čím dříve je však náplast aplikována, tím rychleji se puchýř zahojí. K dosažení nejlepších výsledků používejte náplast, dokud není pokožka zcela zahojená. Diskrétní (tělová barva). Velmi pohodlné. Compeed Náplast Na Puchýře jsou ideálním pomocníkem pro všechny, kdo požadují spolehlivé, pohodlné a zároveň diskrétní řešení při obtížích spojených s výskytem puchýřů.

Jak se používá?

Nejprve očistěte a osuště pokožku v okolí puchýře, poté přiložte náplast přímo na puchýř a uhlaďte její okraje. Náplast ponechte na místě, dokud se sama nezačně odlepovat, což může trvat i několik dní. Pokud chcete náplast odstranit, natáhněte ji pomalým pohybem podél pokožky, jako byste ji chtěli prodloužit.

Neaplikujte náplast na infikované rány!

Dále by Vás mohlo zajímat, že puchýře nejčastěji vznikají na nohou při dlouhé chůzi v nových botách nebo na rukou při práci. Pokud není puchýř ošetřen včas, protrhne se a vznikne tak otevřená rána, do které může proniknout infekce. Puchýře se mohou hojit až 7 dní. Dobu zhojení lze urychlit použitím náplastí COMPEED® Na puchýře, které působí jako druhá kůže, čímž přispívají k přirozenému vyrovnávání vlhkosti.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!