Popis produktu

Podrobný popis výrobku COMPEED Náplast na mozoly 6ks

Mozoly jsou tvořeny vrstvou odumřelých a zvrdlých kožních buněk. Vznikají v důsledku opakovaného tlaku na jedno místo, který je nejčastěji způsoben dlouhým stáním, vysokými podpatky či obezitou. Mozoly se obvykle objevují na bříškách chodidel a pat a mají žlutohnědé zabarvení. Ve své podstatě jsou mozoly neškodné, avšak mohou být velmi bolestivé a vést k dalším komplikacím. COMPEED® náplasti na mozoly poskytují okamžitou úlevu od bolesti a tlaku, tlumí tření na postiženém místě a zároveň chrání před vodou, špínou a bakteriemi. Hydrokoloidní technologie pokožku hydratuje a hloubkově mozol zvlhčuje, čímž kůži zajišťuje nejlepší podmínky k hojení. Voděodolná. Diskrétní tělová barva.

Jak je používat?

Nejprve změkčete mozol namočením chodidel v teplé lázni a odstraňte zvtrdlou kůži buď nehtem nebo třením ručníkem (nikoliv pemzou či pilníkem), poté důkladně osuště. Aby náplast optimálně přilnula, zahřívejte ji nejprve v ruce po dobu jedné minuty a poté jí překryjte mozol. Náplast ponechte na místě, dokud se samovolně neodlepí. Náplast by měla být měněna každých 48 hodin a celý postup opakován, dokud mozol postupně nezmizí a kůže nebude opět hladká a hebká.

Náplast nikdy nestříhejte, okraje jsou speciálně tvarované tak, aby zajistily přilnavost náplasti.
Jakékoli zbytky lepidla na punčochových kalhotách, ponožkách či botách mohou být odstraněny technickým benzínem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že jisté opatrnosti je třeba u pacientů s diabetem (cukrovkou). Ve většině případů je náplast COMPEED® dobře snášena, přesto se diabetikům doporučuje, aby se dříve, než začnou náplasti používat, poradili se svým lékařem.

Důležité informace

Druh přípravku Zdravotnický prostředek

Pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k jeho bezpečnému používání.

Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!