Ušetříte 35 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku COLDREX 500MG/25MG/5MG/20MG/30MG TBL NOB 12

Tablety Coldrex obsahují paracetamol, lék proti bolesti a horečce, fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a usnadňuje tak dýchání. V tabletách Coldrex je též obsažen vitamin C, který při chřipce a nachlazení tělu často chybí. Přípravek Coldrex je určený pro dospělé a dospívající od 12 let. 

Jak ho brát?

Užívejte 1–2 tablety po 4–6 hodinách podle potřeby až 4× denně. Jedna tableta je vhodná u osob s tělesnou hmotností 34–60 kg, dvě tablety u osob s tělesnou hmotností nad 60 kg. Maximální denní dávka je 8 tablet a minimální odstup mezi jednotlivými dávkami 4 hodiny. Dospívajícím ve věku 12–15 let podávejte 1 tabletu po 4–6 hodinách, maximálně 6× denně.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Coldrex není určen pro děti do 15 let a nesmí ho užívat těhotné a kojící ženy. Pokud trpíte jinými onemocněními, např. máte vysoký krevní tlak, onemocnění srdce, jater nebo cukrovku, konzultujte užívání přípravku s lékařem. Tablety Coldrex nekombinujte s alkoholem.

Co obsahuje?

Paracetamolum 500 mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg, coffeinum 25 mg, terpinum hydratum 20 mg, acidum ascorbicum (vitamín C) 30 mg v 1 tabletě. Dále pomocné látky kukuřičný škrob, předbobtnalý škrob, mastek, kyselina stearová, povidon, sorbitan draselný, natrium-lauryl-sulfát, oranžová žluť (E110).

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název COLDREX 500MG/25MG/5MG/20MG/30MG TBL NOB 12
Kód SÚKL 47710
Farmakoterapeutická skupina Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!