Ušetříte 45 Kč
Popis produktu

Podrobný popis výrobku Coldrex Horký nápoj Citron por.plv.sol.scc.14

Léčivý přípravek Coldrex obsahuje paracetamol, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku. Dále obsahuje fenylefrin, který snižuje zduření nosní sliznice, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a usnadňuje tak dýchání. V horkém nápoji Coldrex je též obsažen vitamín C, který v počátečním stadiu chřipky a nachlazení tělu často chybí a je třeba jej doplnit. Přípravek Coldrex je vhodný pro dospělé a dospívající od 15 let s hmotností nad 50 kg.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 sáček každých 4–6 hodin, maximálně však 4 sáčky denně. Vysypte obsah sáčku do sklenice, přelijte horkou vodou a míchejte, dokud se prášek nerozpustí. V případě potřeby přidejte studenou vodu, podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem a vypijte. Přípravek užívejte bez konzultace s lékařem maximálně 7 dnů. Pokud nedojde do 3 dnů ke zlepšení příznaků (horečka, bolest) nebo se naopak obtíže zhorší, vyskytnou se nové příznaky nebo neobvyklé reakce, poraďte se o další léčbě s lékařem.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Coldrex nesmí užívat těhotné a kojíc ženy. Pokud trpíte jinými onemocněními, např. máte vysoký krevní tlak, onemocnění srdce, jater nebo ledvin, trpíte cukrovkou, astmatem, chudokrevností nebo užíváte jiné léky, konzultujte užívání přípravku s lékařem. Přípravek Coldrex je určený pouze pro pacienty, kteří mají příznaky chřipky nebo nachlazení doprovázené ucpaným nosem. Pokud nemáte ucpaný nos, přípravek neužívejte.

Co obsahuje?

Paracetamolum 750 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg, acidum ascorbicum (vitamín C) 60 mg v jednom sáčku. Dále pomocné látky sacharózu 2900 mg / sáček), kyselinu citronovou, sodnou sůl sacharinu, dihydrát natrium-citrátu, chinolinovou žluť, citronové aroma v prášku.

Důležité informace

Doplňující informace
SÚKL název
Kód SÚKL 209709
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!