Popis produktu

Podrobný popis výrobku Favea Chlorella+Spirulina tbl.60

Doplněk stravy Favea Chlorella + Spirulina obsahuje sušenou a mikronizovanou zelenou sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa a sladkovodní sinici Spirulina. Chorella je zdrojem přírodních vitaminů, minerálních látek a zeleného rostlinného barviva chlorofylu a je vynikajícím zdrojem  vlákniny a bílkovin. Jako doplněk stravy podporuje detoxikační procesy v organismu, metabolismus a trávení, přispívá ke správné funkci imunitního systému a podporuje celkovou vitalitu. Spolu se Spirulinou příznivě ovlivňuje vitalitu. Spirulina má antioxidační vlastnosti, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a imunitní systém a přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Kdy ji užívat?

  • při špatných stravovacích zvyklostech
  • při zvýšené fyzické i psychické zátěži
  • pro podporu vitality
  • pro detoxikaci organismu
  • pro podporu imunitního systému

Pro koho je určena: pro dospělé

Jak ji užívat?

Užívejte 1 – 2 tablety 2 ×  denně při jídle. Tablety spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Přípravek není určen pro děti. 

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Chlorella Favea

Co obsahuje? 

Jedna tableta obsahuje Chlorella pyrenoidoa (mikronizovaná biomasa) 200 mg, spirulina 300 mg a dále pomocné látky: karboxymethylcelulosu, mikrokrystalickou celulosu, stearan hořečnatý (protispékavá látka).

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 4,52 Kč / 1 kus
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!