Popis produktu

Podrobný popis výrobku Cemio Mult.zázvor tbl.80+40+Sliz.past.100+30 2016

Cemio Multivitamin se Zázvorem je doplněk stravy s kompletním složením vitamínů, minerálů a stopových prvků, navíc obohacený extraktem ze zázvoru. Doplňuje do těla všechny důležité vitamíny a minerály, pomáhá zabraňovat jejich nedostatku a přispívá tak udržení dobré tělesné kondice. Vitamíny skupiny B jsou důležité pro přeměnu živin a získávání energie z nich. Vitamíny A, C a D přispívají ke správné funkci imunitního systému. Jeho správné fungování je podpořeno také extraktem ze zázvoru. Ten navíc příznivě ovlivňuje dýchací cesty, trávení, vitalitu a působí jako antioxidant, čímž ochraňuje buňky před škodlivými účinky volných radikálů. 

Jak se užívá?

Užívejte 1-2 tablety denně. Dětem od 6 let podávejte 1 tabletu denně. 

Co obsahuje?

Kyselinu askorbovou (vitamín C), fumaran železnatý, zázvorový extrakt, retinol acetát (vitamín A), thiamin mononitrát (vitamín B1), riboflavin (vitamín B2), nikotinamid (vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12), kyselinu listovou, biotin (vitamín B7), cholekalciferol (vitamín D3), D-alfa-tokoferol acetát (vitamín E), fytomenadion (vitamín K), pantothenan vápenatý, oxid zinečnatý, seleničitan sodný, síran měďnatý, oxid křemičitý, stearan hořečnatý, uhličitan vápenatý, maltodextrin, mikrokrystalickou celulózu, sodnou sůl karboxymethylcelulózy, hydroxypropylmethylcelulózu, polyvinylalkohol.

Cemio Slizáčci je doplněk stravy ve formě cucavých pastilek, speciálně určený pro děti. Tento kombinovaný multivitaminový přípravek obsahuje syrovátku, stopové množství vitamínů, minerálů, biogenních prvků a přirozeně se vyskytujících látek jako je cholin a laktóza. Vitamín C je důležitý zejména v období zvýšené zátěže, protože přispívá ke správné činnosti imunitního systému. Pastilky mají čtyři různé příchutě: oranžové pastilky s pomerančovou příchutí obsahují vitamin E a selen, bílé pastilky s hruškovou příchutí obsahují vápník a hořčík, růžové pastilky s malinovou příchutí obsahují laktobacily a inulin a červené pastilky s višňovou příchutí obsahují výtažky z bylin.

Jak se užívá?

Děti do 12 let užívají 1 - 2 pastilky denně, děti od 12 let užívají 1 - 4 pastilky denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Co obsahuje?

syrovátku, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B5, vitamin B12, vitamin E, niacin, kyselinu listovou, biotin, vápník, hořčík, železo, měď, zinek, jód, kobalt, cholin a laktózu

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!