Popis produktu

Podrobný popis výrobku Cemio Laktobacily 7+ cps.60+20+dárek 2016

Cemio Laktobacily "7+" obsahuje 7 bakteriálních kmenů, které jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry. Živé bakteriální kultury jsou speciální enterosolventní kapslí chráněny před účinky kyselé žaludeční šťávy a nepoškozené se tak dostávají až do střeva. Přípravek je dále obohacený o inulin z čekanky a selen, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Cemio Laktobacily "7+" je doplněk stravy vhodný děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek mohou užívat také diabetici. 

Jak ho užívat?

Užívejte 1-2x denně 1 kapsli. Dětem do 3 let podávejte obsah kapsle smíchaný se studeným nebo vlažným nápojem nebo jídlem.

Co obsahuje?

přirozenou bakteriální kulturu (7 kmenů) = 7 miliard bakterií, inulin z čekanky 100 mg, selen 19 ug, rýžový škrob, hydroxypropylmethylcelulózu, gumu gellan, stearan hořečnatý.

Vitamin C 250mg je potravní doplněk ve formě malých, ochucených tablet. Vitamin C snižuje únavu a vyčerpání, podporuje správnou funkci nervového a imunitního systému a je rovněž důležitý pro tvorbu kolagenu. Užívání vitaminu C je vhodné zejména v obdobích zvýšené zátěže organismu, v období chřipek, nachlazení a jiných infekčních onemocnění, zvýšené fyzické námaze apodobně. Zvýšenou potřebu vitaminu C mají rovněž kuřáci, těhotné a kojící ženy a lidé žijící ve znečištěném prostředí.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1 - 2 tablety denně, krátkodobě je možné užívat až 4 tablety denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Co obsahuje?

vitamin C 250 mg

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!