Popis produktu

Podrobný popis výrobku Cemio Kamzík cps.120 dárek 2019

Cenio Kamzík je přípravek obsahující jako jediný v ČR kombinaci čistého kolagenu typu I a II  a vitaminu C. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí správně pečovat o svůj pohybový aparát, zejména pro lidi s nadměrně zatěžovanými klouby (těžce pracující, aktivní i rekreační sportovci, lidé s nadváhou), pro starší lidi, starší děti a dospívající mládež v období růstu. Cemio Kamzík obsahuje špičkový kolagen nové generace v kvalitě CollPure, která zajišťuje maximální čistotu a originální původ látek. Kolagen je základní stavební látkou pojivových tkání. Kolagen tpu I je přítomen v kostech, šlachách a vazech. Kolagen II se nejvíce vyskytuje v chrupavce. Vitamín C je nepostradatelnou látkou pro správnou tvorbu kolagenu v organismu.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tobolku denně kdykoliv během dne a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek užívejte minimálně 2 měsíce. Kúru opakujte několikrát do roka. Pro dosažení optimálního efektu je vhodné užívat přípravek trvale.

Přípravek není určen pro děti do 3 let.

Dále by Vás mohlo zajímat, že kapsle neobsahují cukr, laktózu a lepek.

Co obsahuje? 

Jedna kapsle obsahuje nativní kolagen typu I 16 mg, nativní kolagen typu II 20 µg, vitamin C 20 mg (25 % RVH*) a dále pomocné látky: sójový olej, včelí vosk, sójový lecitin (emulgátor), barvivo (oxid titaničitý, oxid železitý, karamel, hlinitokřemičitan draselný)

*RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

Důležité informace

Druh přípravku Doplněk stravy
Doplňující informace
Měrná cena 4,49 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!