Popis produktu

Podrobný popis výrobku Cemio Hlíva rakyt.a sib.ženšen tbl.60+30+dárek2016

Cemio Hlíva s rakytníkem je doplněk stravy s obsahem koncentrovaného extraktu z hlívy ústřičné a extraktu z rakytníku a sibiřského ženšenu pro podporu obranyschopnosti organismu a celkové vitality. Hlíva ústřičná je dřevokazná houba, která svému hostiteli odnímá důležité látky a je tak jejich zdrojem pro lidský organismus. Přípravek Cemio Hlíva dále obsahuje rakytník řešetlákový a sibiřský ženšen pro podporu obranyschopnost organismu a celkové vitality. Díky koncentrovaným extraktům všech složek přípravku je zajištěn vysoký obsah účinných látek v každé tabletě.  

Jak ji brát?

Užívejte 1-2 tablety denně. Dětem do 3 let podávejte 1 tabletu denně. 

Co obsahuje?

Jedna tableta obsahuje hlívu ústřičnou (extrakt z plodnice 5:1 50 mg) 250 mg, rakytník řešetlákový (extrakt z plodu 4:1 20 mg) 80 mg, sibiřský ženšen (extrakt z kořene 10:1 20 mg) 200 mg, mikrokrystalickou celulózu, maltodextrin, hydroxypropylmethylcelulózu, stearan hořečnatý.

Vitamin C 250mg je potravní doplněk ve formě malých, ochucených tablet. Vitamin C snižuje únavu a vyčerpání, podporuje správnou funkci nervového a imunitního systému a je rovněž důležitý pro tvorbu kolagenu. Užívání vitaminu C je vhodné zejména v obdobích zvýšené zátěže organismu, v období chřipek, nachlazení a jiných infekčních onemocnění, zvýšené fyzické námaze apodobně. Zvýšenou potřebu vitaminu C mají rovněž kuřáci, těhotné a kojící ženy a lidé žijící ve znečištěném prostředí.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1 - 2 tablety denně, krátkodobě je možné užívat až 4 tablety denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Co obsahuje?

vitamin C

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 4,04 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!