Popis produktu

Podrobný popis výrobku Cannaderm Cannadent zásaditá zubní pasta 75g

Zásaditá zubní pasta Cannaderm Cannadent se sníženou pěnivostí je určená pro jemné, ale velmi účinné odstranění zubního plaku, osvěžení dechu a ošetření jazyka i sliznice dutiny ústní. Pasta Cannaderm Cannadent je určená pro ošetřování stálého chrupu, je vhodná pro každodenní péči o chrup zejména při problémech s citlivými zubními krčky, se sklonem k tvorbě zubních kazů při parodontóze a při otlacích od rovnátek a zubních protéz.

Jak ji používat? 

Pastu naneste na zubní kartáček a důkladně vyčistěte všechny zuby i mezizubní prostory. Poté vypláchněte ústa vlažnou vodou.

Dále by Vás mohlo zajímat, že speciální konopná kosmetika značky Cannaderm obsahuje vysoce kvalitní konopný olej ze semínek konopí setého. Olej se lisuje ze semínka za studena a v ochranné atmosféře, aby byly zachovány všechny jeho bioaktivní složky.

Co obsahuje?

Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Cannabis Sativa Seed Oil, Potassium Alum, Sodium Coco-Glucoside Tartrate, Sodium Bicarbonate, Citrus Grandis Seed Extract, Rosmarinus Officinalis Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Xanthan Gum, Mentha Piperita Oil, Gaultheria Procumbens Leaf Oil, Salvia Officinalis Leaf Oil, Eugenol, D-Limonene.

Důležité informace

Druh přípravku Kosmetika
Doplňující informace
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!