Popis produktu

Podrobný popis výrobku Biomin OVOVITAL 60 tob.

Doplněk stravy Biomin Calcium Ovovital obsahuje čistý přírodní vápník vyráběný z vaječných skořápek pro podporu zdravých kostí a zubů.

  • Vápník vyráběný z vaječných skořápek je pro lidské tělo lépe vstřebatelný – jeho částice jsou dostatečně malé, aby se skrz tenké střevo dostaly do celého organismu.
  • Vápník má v těle vliv na udržení zdravých kostí a zubů, podporuje normální funkci svalů a přenos nervových vzruchů, přispívá k normální srážlivosti krve.

Biomin Calcium Ovovital je vhodný zejména pro aktivní osoby středního věku, těhotné a kojící ženy, ženy v období menopauzy a po menopauze a pro seniory.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 kapsli denně, nejlépe před jídlem. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Biomin Calcium Ovovital je vhodný také pro diabetiky, celiaky (alergie na lepek) a osoby s fenylketonurií. Vápník obsažený v tomto přípravku je čistý přírodní vápník získaný z vaječných skořápek, bez chemických a pomocných látek, který ani při dlouhodobém užívaní nezatěžuje organismus a má až o 30% vyšší vstřebatelnost.

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje vápník 350 mg, horčík 4,5 mg, fosfor 0,6 mg.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 2,55 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!