Popis produktu

Podrobný popis výrobku Biomin CALCIUM D3 NEO 90 tob.

Doplněk stravy Biomin Calcium Neo s vitaminem D obsahuje kombinaci čistého přírodního vápníku vyráběného z vaječných skořápek a vitaminu D3.

  • Vápník vyráběný z vaječných skořápek je pro lidské tělo lépe vstřebatelný – jeho částice jsou dostatečně malé, aby se skrz tenké střevo dostaly do celého organismu. Vápník má v těle vliv na udržení zdravých kostí a zubů, podporuje normální funkci svalů a přenos nervových vzruchů, přispívá k normální srážlivosti krve.
  • Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, je důležitý pro podporu kostí a zubů, ale také udržení normální funkce imunitního systému a k činnosti svalů.

Biomin Calcium Neo s vitaminem D je vhodný zejména pro těhotné a kojící ženy, ženy v období menopauzy a po menopauze, seniory, osoby s nedostatečnou fyzickou aktivitou a sedavým způsobem života, osoby s nedostatečným příjmem vápníku ve stravě, osoby nedměrně konzumující kávu a alkohol a pro děti od 3 let věku a děti v obdobích intenzivního růstu.

Jak ho užívat?

Dospělí užívají 1 kapsli 1 – 2 × denně. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Přípravek není určen pro děti 3 let věku. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat.

Dále by Vás mohlo zajímat, že vápník obsažený v tomto přípravku je čistý přírodní vápník získaný z vaječných skořápek, bez chemických a pomocných látek, který ani při dlouhodobém užívaní nezatěžuje organismus a má až o 30% vyšší vstřebatelnost.

Co obsahuje?

Jedna kapsle obsahuje vápník 250 mg, vitamin D3 200 IU a dále pomocné látky: želatinu, oxid titaničitý.

Důležité informace

Druh přípravku Potraviny, Potravní doplňky, Doplňky stravy apod.
Doplňující informace
Měrná cena 3,88 Kč / 1 kus(tbl)
SÚKL název

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!