Popis produktu

Podrobný popis výrobku BRUFEN 400 400MG TBL FLM 100

Léčivý přípravek Brufen 400 obsahuje účinnou látku ibuprofen, která se řadí do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léků. Tablety Brufen 400 jsou vhodné ke snižování horečky, k léčbě bolesti, například bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, bolesti při poraněních měkkých tkání, jako je pohmoždění nebo podvrtnutí, při bolestech svalů a kloubů, které provázejí chřipková onemocnění, při bolestivé menstruaci. 

Jak ho brát?

Užívejte 1 tabletu dle potřeby, maximálně 3× denně. Mezi jednotlivými dávkami dodržujte interval 4–6 hodin. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek Brufen 400 se nesmí užívat v posledních třech měsících těhotenství. Během prvních šesti měsíců těhotenství a při kojení přípravek užívejte jen na výslovné doporučení lékaře. Během léčby přípravkem Brufen 400 nepijte alkoholické nápoje a nekuřte. Pokud trpíte jinými onemocněními, například máte-li vředy nebo cévní onemocnění, konzultujte užívání přípravku s lékařem.

Co obsahuje? 

Ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě. Dále pomocné látky mikrokrystalickou celulózu, sodnou sůl kroskarmelózy, monohydrát laktózy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, natrium-lauryl-sulfát, magnesium-stearát. hypromelózu, mastek, oxid titaničitý (E171).

Důležité informace

Druh přípravku Léčivý přípravek

Jedná se o léčivý přípravek - užívejte jen při příznacích, pro které je určený a v souladu s příbalovým letákem nebo doporučením lékaře či lékárníka. Čtěte pozorně příbalový leták!

Doplňující informace
SÚKL název BRUFEN 400MG TBL FLM 100
Kód SÚKL 234194
Farmakoterapeutická skupina Nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva, deriváty kyseliny propionové
Čtěte pečlivě příbalovou informaci

Příbalový leták

Zapomněli jste heslo? Zašleme Vám nové na Váš email!